S.C. CAR-KRIS PPUH
43-400 Cieszyn
ul. Korfantego 41
tel./fax: (033) 85 22 939
Start > Aktualności
Załoga Mateusz Najda / Adam Ogierman przed rajdem Tyskim
Data publikacji:2007-11-05, godz.00:00 Autor: Administrator
W dniach 9-10 listopada odbędzie się rajd Tyski Mera zaliczany do pucharu PZM oraz Mistrzostw Śłąska. Start odbędzie się w Sobotę 10 listopada, prawdziwa walka zawodników na odcinkach specjalnych odbędzie się w okolicach Jaroszowic, Miedżna oraz Bojszowy o łącznej długości 87.60km – więc będzie co oglądać tym bardziej lista zgłoszeń zawiera ponad 70 załóg!
Wystartuje także Załoga Antidotum RallyTeam Najda /Ogierman dawno niewidziana na śląskich trasach (Mistrz Ślaska 2004).

Mateusz Najda – Cieszę się że ponownie mogę wystartować w tym rajdzie. Mamy dobrze przygotowany samochód Citroen Saxo w klasie A6 i będziemy walczyć o jak najlepsze miejsce w klasyfikacji generalnej.
Po bardzo udanym rajdzie Matador Rzeszowski (3 miejsce w klasie A6) zaliczanym do Mistrzostw Polski mam jeszcze większą motywacje do osiągnięcia najlepszych miejsc.
Adam Ogierman – Po dłuższej przerwie wystartuje razem z Mateuszem na dobrze znanych mi trasach. Mam nadzieję że wszystko pójdzie po naszej myśli, auto nie zawiedzie oraz pogoda dopisze.

Serdecznie zapraszamy na rajd TYSKI-MERA. Start załogi jest możliwy dzięki firmom Antidotum, Kewlar&Carbon, Car-kris, Profarb Rzeszów.

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /home/users/najda_www/zrodla/inc/baza.inc.php on line 39